Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla - Strona główna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla

OVERVIEW

The site gimnazjum-obornikislaskie.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have parsed nineteen pages within the website gimnazjum-obornikislaskie.pl and found nineteen websites linking to gimnazjum-obornikislaskie.pl. There are one social media platforms enjoyed by gimnazjum-obornikislaskie.pl.

GIMNAZJUM-OBORNIKISLASKIE.PL TRAFFIC

The site gimnazjum-obornikislaskie.pl is seeing varying quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for gimnazjum-obornikislaskie.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum-obornikislaskie.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum-obornikislaskie.pl

WHAT DOES GIMNAZJUM-OBORNIKISLASKIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum-obornikislaskie.pl Mobile Screenshot of gimnazjum-obornikislaskie.pl Tablet Screenshot of gimnazjum-obornikislaskie.pl

GIMNAZJUM-OBORNIKISLASKIE.PL SERVER

We diagnosed that a single page on gimnazjum-obornikislaskie.pl took one thousand seven hundred and six milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
87.98.239.19

We discovered that this domain is utilizing the Apache server.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla - Strona główna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla

PARSED CONTENT

The site has the following on the web site, "Program Wychowawczo - Profilaktyczny Szkoły." I noticed that the web page also said " Regulamin Programu My dla świata." They also stated " Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Trzebnicy. Losowane numerka na następny dzień. Odwiedza nas 12gości oraz0 użytkowników. Informacja o zebraniach - 12. Zebranie Rady Rodziców o godz." The meta header had Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla as the first keyword. This keyword was followed by Oborniki Śląskie, SP1 w OŚ, and Gmina Oborniki Śląskie which isn't as important as Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla. The other words the site uses is Powiat Trzebnicki. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Obornikach Śląskich is also included and might not be viewed by web crawlers.

ANALYZE MORE WEB SITES

Strona główna

Witamy na stronie głównej Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie

Organizacja Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie w r. Prace uczniów - projekty edukacyjne. Koło artystyczne Wróćmy do rękodzieła. Zajęcia pozalekcyjne z języka niemieckiego dla uczniów zdolnych. Strona www nagrodzona w konkursie na Szkolną Stronę Internetową. Witamy na stronie głównej Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie. Integracja szkół w ramach wymiany uczniowskiej.

Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Znajdziesz na niej wszystkie informacje o uczniach, nauczycielach, procesie dydaktycznym oraz dane kontaktowe. Publikujemy tutaj aktualności z życia szkoły, galerię zdjęć, bieżący plan zajęć oraz spis podręczników. Dewiza epoki Oświecenia jest również naszym mottem. Chłopcy z naszej szkoły zostali Mistrzami Powi.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rozprzy

Jana Pawła II w Rozprzy. Szanowni Rodzice, Uczniowie, Absolwenci, Nauczyciele. W związku z proponowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmianami w systemie oświaty prosimy o zapoznanie się z zamieszczanymi niżej stanowiskami, apelami instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów w przedmiotowej sprawie. W miarę pojawiania się kolejnych będą one sukcesywnie dodawane. Stanowisko samorządów zrzeszonych w KWRiST.

Witamy na stronie Gimnazjum w Sławnie

Witamy na stronie Gimnazjum w Sławnie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszą palmę oraz pisankę symboli, które zawsze kojarzą nam się z nadchodzącymi Świętami. Wyżej wymienione klasy otrzymają dodatkowe punkty do Ligi Klas. Gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt! Na początek od.